Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 810-cor-1

2,190.00 ден

Корсет со зартер и танга

избриши
Број на продукт 810-cor-1 Категорија

Опис

Нежна и неверојатно убава ткаенина на допир модел кој нуди совршен изглед на вашето тело.
Црн корсет богато украсен со цветна чипка.
Прилагодливи ремени на рамена и меки удобни корпи.
Секси подвезици на самиот корсет од исто богата цветна чипка.
Сетот содржи корсет и танга (85% полиамид и 15% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,