Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 810-cor-2

2,190.00 ден

Корсет зартер и танга

избриши
Број на продукт 810-cor-2 Категорија

Опис

Бела тантела со убав цветен дезен и заводлив крој…и многу љубов.
Направен само за вас.
Нека ги истакне вашите секси облини и ви овозможи неверојатни чуства.
Корсет во бела боја со цветен дезен, меки корпи и прилагодливи ремени.
Под градите и на грбот е вметната итигрантна визуелна чипка која дава дополнителен сексипил.
Сетот се состои од корсет и танга.
Чорапи не се вклучени.
Убав еластичен материјал.( 85% полиамид и 15% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,