Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 810-cor-3

2,190.00 ден

Корсет

избриши
Број на продукт 810-cor-3 Категорија

Опис

Овој корсет е само еден од многуте модели од Интима.мк кој ке ве остави без зборови и ке ве воодушеви..
Сензуален корсет во комбинација со танга изработен од нежна ткаенина во комбинација со чипка на градите во неодолива бордо боја.
Длабоко деколте на градите кое придонесува совршен нагласен изглед на градите.
Нежен и совршен на допир материјал (85% полиамид и 15% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,