Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 810-TED-1

2,390.00 ден

Корсет

избриши
Број на продукт corAmall-1-1-1 Категорија

Опис

Дали сонувате за специјална долна облека што ќе ги нагласи сите женствени облини на вашето тело?
Облечете го овој чудесен боди корсет и вашите фантазии нека бидат исполнети!
Црна боја и шармантни тантелни детали ќе ја зголемат температурата во вашата спална соба вечерва.
Нежен и еластичен материјал (85%полиамид,15%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,