Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 820-cor-1

2,090.00 ден

Корсет и килоти

избриши
Број на продукт cor820_cor_1 Категорија

Опис

Овој примамлив корсет ке ви го покаже вистинскиот пат до неговото срце и ви гарантира навистина пријатно патување.
Црна мрежа, прекрасна чипка, заводлив крој…со кој ке имате незаборавна авантура.Прекрасен корсет од чиста мрежа со прилагодливи ремени во комбинација со мрежа килоти. Вметната чипка на гради кој го нагласува нивниот изглед. Сетот не вклучува високи чорапи.
Убава деликатна растеглива ткаенина (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,