Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 820-ted-1

1,990.00 ден

Корсет и килоти

избриши
Број на продукт cor820-ted-1 Категорија

Опис

Погледнете го неверојатно примамливиот дизајн кој ке заземе посебно место во вашата гардероба.Секси акцентирани облини заедно со заводливи мотиви и пурпурно виолетови детали…бомба за сексуална привлечност.           Тешко е да се одолее. Боди Корсет поврзан со килоти направен од црна мрежа со прилагодливи ремени, повеќезафатно закопчување во комбинација со прекрасна чипка и виолетов детал меѓу градите.
Прекрасен дизајн кој оптички прави да изгледате потенки.Убава еластична ткаенина (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,