Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 828-cor-1

2,090.00 ден

Корсет и танга

избриши
Број на продукт cor828cor1 Категорија

Опис

Од првиот момент кога ке го пробате овој секси корсет ке го обожавате секој дел од него.
Примамливо деколте, заводлив струк…подготвени ли сте да го имате? Неверојатен корсет кој се врзува на вратот и ремени кои завршуваат со сјајни циркони.
Прекрасна чипка на градите и на жабици и откриен задниот дел.
Производот вклучува корсет со вметнати жабици и танга кои совршено одат со висока чорапа.(90%полиамид и 10% еластин) Високи чорапи не се вклучени.

Дополнителни информации

Големина

,