Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 841-cor-1

2,190.00 ден

Корсет и танга

избриши
Број на продукт 841-cor-1 Категорија

Опис

Заводлив корсет во црна боја украсен со елегантна чипка.
Деликатни корпи за суптилно нагласени гради. Шармантни детали од сјајни украси и сатенски лакови кои едноставно мамат.
Сетот содржи корсет и танга.
Мека убава на допир и еластична ткаенина (94% полиамид 6%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,