Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 850-cor-6

2,190.00 ден

Корсет

избриши
Број на продукт 850-cor-6 Категорија

Опис

Прекрасен елегантен сексипилен корсет изработен од црн тул во комбинација со сина чипка…едноставно заводливо..
Прозирни корпи на градите прекриени со нежна чипка во сет со танга од иста сина чипка.
Еластична ткаенина (90%полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,