Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 856-cor-1

1,990.00 ден

Корсет со зартер и танга

избриши
Број на продукт cor856-cor-1 Категорија

Опис

Прекрасно искушение…Нека овој корсет ги нагласи вашите облини и ви даде посебен изглед.
Секси корсет украсен со цветен мотив со прилагодливи ремени за совршено затегнување.
Отворено деколте за примамлив зенски изглед.
Производот вклучува корсет и танга. Високи чорапи не се вклучени.
Убава деликатна и еластична ткаенина. (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,