Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 860-ted-1

1,890.00 ден

Едноделен корсет

избриши
Број на продукт cor860-ted-1 Категорија

Опис

Црната боја и сјајниот накит ке изгледаат одлично на вас.
Чудесен корсет направен од чипка и прекрстени ремени на грбот.
Сите ремени се прилагодливи.
Секси ремени на градите со сјаен декоративен накит за секси нагласок на градите.
Убава на допир и еластичнна ткаенина.
(90%полиамид и 10%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,