Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 863-cor-3

2,090.00 ден

Корсет и танга

избриши
Број на продукт 863-cor-3 Категорија

Опис

Веке знаете дека црвената е боја на љубовта и страстта така да дозволете си го овој корсет и зачинете ја дополнително атмосферата.
Неверојатно секси корсет изработен од тул и чипка додатно украсен со карнери на градите.
Сет од корсет и танга.
Мека и еластична ткаенина (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,