Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 867-ted-1

2,190.00 ден

Боди корсет

избриши
Број на продукт 867-ted-1 Категорија

Опис

Сакате да подготвите незаборавна ноќ за вас и вашиот љубовник.
Овој корсет ке придонесе многу за секси располежение и неверојатно искуство.
Корсет во црна боја изработен од нежна чипка во комбинација со прозирен тул и украсен со прекрасен смарагден камен меѓу градите.
Супер еластична ткаенина (90% полиамид и 10%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,