Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 868-COR-1

2,390.00 ден

Корсет и танга

избриши
Број на продукт cor868 Категорија

Опис

Секси дамски корсет и танга комплет идеални за ноќи исполнети со задоволство. Направено од проѕирна мрежа и сатенска ткаенина, со прилагодливи ремени и триаголни корпи.
Чипкави детали, суптилни исечоци и деколте во форма на v. Регулирани ремени за жартиери.
(Состав: 94% полиамид, 6% еластан).

Дополнителни информации

Големина

,