Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 869 Teddy

1,890.00 ден

Боди Корсет

избриши
Број на продукт cor869ted Категорија

Опис

Многу женствен,шармантен и елегантен боди корсет.
Изработен од црн тул комбиниран со нежна чипка на деколте и дополнително украсена со сина тантела која дава посебно нежен изглед.
Мека и еластична ткаенина (94%полиамид и 6%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,