Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Ailay

2,890.00 ден

Корсет зартер и танга

избриши
Број на продукт corAilay Категорија

Опис

Едноставно совршен…Во овок корсет ке се чуствувате моќно и доминантно.
Прекрасен црн корсет од мазна и цврста ткаенина во комбинација со нежна сензуална чипка…
Нема да може да ви одолее.
Сетот содржи корсет и танга изработени од еластичен материјал (95% полиестер и 5% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,