Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Amallie teddy

3,590.00 ден

Корсет

избриши
Број на продукт corAmall Категорија

Опис

Дали имате апетит за нова долна облека? Затоа што имаме нешто ново, нешто секси и нешто што ќе направи да се чувствувате екстремно женствено.
Погледнете го корсетот на Amallie во класична црна боја! Веднаш штом ќе скокнете во него, вашиот човек ќе остане без зборови од воодушевување, но неговиот израз ќе ви каже: ‘Изгледате божествено!’. Amallie ќе ги освои вашите срца со сензуална чипка и крој кој ќе ги нагласи женските форми. Дали веќе ви се допаѓа визијата за тоа како изгледа на вас? Па ајде!
Поканете го овој корсет со вас и ќе поминете пријатни и незаборавни моменти заедно со вашиот сакан …

Дополнителни информации

Големина

,