Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Diyosa

2,790.00 ден

Корсет и танга

избриши
Број на продукт corAmall-1-1 Категорија

Опис

Ќе цветате пред глетката на овој корсет облечен на вас.
Diyosa ќе ви овозможи многу забава! Нема само супер женствен крој, туку и тантела што изгледа примамливо.
Со облекување на корсетот Diyosa, ќе му сигнализирате на вашиот љубовник дека сакате вечер полна со задоволство.
Дали сакате да го пробате? Глетката на вас облечена во опасно примамлив корсет ќе додаде многу апетитот. А вашиот партнер? Божествен материјал, волшебно секси појас на жартиери, украси на тантела … ќе ве направат единствено нешто што тој сака!
Деликатен и растеглив материјал (90% полиамид, 10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,