Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Emperita

2,190.00 ден

Корсет со зартер и танга

избриши
Број на продукт coremperita Категорија

Опис

Елегантно секси корсет во комбинација со подвезици.
Изработен од прозирен тул украсен со цветна чипка на градите и колковитре.
Примамливо длабоко деколте кое завршува со чипка.
Прилагодливи ремени кои совршено се вклопуваат со корсетот во комбинација со танга од тул и кадифена чипка. Суптилно мазен материјал. (94% полиамид и 6 % еластин)

Дополнителни информации

Големина

,