Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Heartina

3,490.00 ден

Корсет и танга

избриши
Број на продукт corHeartina Категорија

Опис

Неверојатен корсет дизајниран со љубов и зачинета фантазија?
Тоа е Heartina корсет! Кога ќе го облечете, ќе почувствувате дека тоа не е само секси облека, тоа е вистинска покана за навистина возбудлива вечер за вас и вашиот љубовник!
Звучи фантастично? Ќе биде апсолутно фантастично! Подгответе се за многу пријатни искуства. Каде? Во вашата спална соба! Или… каде и да сакате.
Нежен и еластичен материјал (85%полиамид,15%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,