Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Intensa

2,290.00 ден

Корсет со зартер и танга

избриши
Број на продукт corintensa Категорија

Опис

Црн прозирен секси корсет во комбинација со подвезици и танга.
Корсет изработен од тул во комбинација со чипка украсен со прилагодливи вкрстени прерамки и ремени во исклучително женствен и елегантен дизајн.
Тангата е изработена од чипка.
Мека еластична ткаенина (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,