Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Ivetta corset

2,390.00 ден

Корсет и танга

избриши
Број на продукт corAmall-1-1-1-1 Категорија

Опис

Дали сакате повеќе незаборавни ноќи? Вашата желба е наша заповед!
Подготвивме нешто прекрасно за вас. Жешка мешавина од љубовна боја и чипка.
Најпримамливата долна облека што мора да заврши во вашата гардероба е пред вас – ние гарантираме феноменално истакнат грб и занесен изглед на градите.
Корсетот на Ивета ќе направи да се чувствувате исклучително секси! Дали сакате тоа да биде уште погламурозно? Поврзете го со неколку убави чорапи и … подгответе се за посебни моменти! Нежен на допир и еластичен материјал (90%полиамид,10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,