Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Jolierose teddy

3,490.00 ден

Корсет

избриши
Број на продукт corJoll-1 Категорија

Опис

Дефиниција за совршена вечер со вашиот љубовник?
Имате своја и ние имаме фантастичен додаток на вашата дефиниција – убава и секси долна облека совршена за целосна биста.
Подгответе сè според вашиот план и облечете корсетот Jolierose.
Шармантна боја, мазна ткаенина, цветен дизајн и други прекрасни детали. Овој корсет е совршен како роза! Исто така е многу заводлив – ќе го почувствувате наскоро!
Мек и еластичен материјал (85%полиамид, 15%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,