Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Laluna

2,290.00 ден

Корсет, зартер и танга

избриши
Број на продукт corlaluna Категорија

Опис

Laluna е новиот секси корсет кој ке ги остави вашите партнери без зборови и воодушевени од сензуалноста која може да ја имате со овој корсет.
Изработрен од сјаен црн материјал во комбинација со прекрасна чипка на градите и половината..неверојатно секси..
Laluna се состои од два дела корсет со подвезици и танга…
Убава, нежна и еластична ткаенина (90%полиамид и 10%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,