Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Leatheria teddy

2,490.00 ден

Корсет

избриши
Број на продукт corRossita-1 Категорија

Опис

Ќе бидете толку неодоливи во овој неверојатно примамлив боди корсет!

Можете ли да замислите како се чувствува? Проверете го. Секси стил, црна ткаенина „влажен изглед“, примамливи ленти – звучи многу жешко.
Ќе биде топла и атмосферата! Ние ветуваме дека секоја вечер со Leаtheria биде навистина возбудлива.
Затоа, подгответе се – за неверојатни чувства и за многу пријатни ноќи со вашиот љубовник!
Убав, мек и еластичен материјал (90%полиамид, 10% еластан)

Дополнителни информации

Големина

,