Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Letica

2,290.00 ден

Корсет зартер и танга

избриши
Број на продукт corLet Категорија

Опис

Летица корсет и гледајте како вашиот човек повторно се заљубува во вас..
Шармантен црн корсет изработен од прозирен тул во комбинација со цветна чипка кој едноставно мами..
Сетот содржи корсет и танга од еластичен материјал (90%полиамид и 10%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,