Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Lovica

2,190.00 ден

Корсет зартер и танга

избриши
Број на продукт corLet-1 Категорија

Опис

Љубовта станува повозбудлива кога со себе имате убава долна облека. Ловика изгледа како совршена идеја за жешка вечер!
Па затоа..зошто да не го пробате и да се почувствувате неверојатно? Набавете го овој кокетен корсет и заблескајте со совршен, црвен сјај.
Проверете колку секси изгледа на вашето тело и колку го возбудува вашиот партнер! Растеглив и прилагодлив материјал (95% полиамид, 5% еластан)

Дополнителни информации

Големина

,