Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Musca

2,190.00 ден

Корсет и танга

избриши
Број на продукт cor_musca Категорија

Опис

Корсет на кој неможете да одолеете.

Прозирен тул, длабоко деколте украсено со црна чипка и пурпурни детали.

Меки прозирни корпи со прилагодливи ремени.

Сетот содржи корсет и танга.

Мек и еластичен материјал (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,