Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Rosalyne teddy

2,690.00 ден

Боди Корсет

избриши
Број на продукт teddyRosalyne Категорија

Опис

Имаме нешто што може да ви пружи многу задоволство…а тоа е нашиот корсет боди Rosalyne…
Прекрасна црвено малина боја, мек и еластичен материјал украсен со детали од чипка на рабовите и корпи со крем подлога покриени со црвена малина чипка…неверојатно секси..
Убав и еластичен на допир..(85%полиамид и 15%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,