Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Rosalyne

2,790.00 ден

Корсет, зартер и танга

избриши
Број на продукт corRosalyne Категорија

Опис

Корсет во кој ке се чуствувате толку прекрасно и шармантно.. во кој вашиот партнер нема да може да ви одолее.
Секси корсет во црвена малина боја со крем подлога на корпите на градите која дава уште посензуален изглед и ги нагласува градите…
Корсет со танга изработени од еластичен материјал (85%полиамид и 15%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,