Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Rossita

2,490.00 ден

Корсет зартер и танга

избриши
Број на продукт corRossita Категорија

Опис

Запознајте ја Росита! Оваа црна убавица тотално ќе ви го разнесе умот.
Росита е уникатен корсет во нашата колекција. Флертувачки врвки на вратот и примамливи украси создаваат прекрасен стил и додаваат многу шарм.
Во овој корсет ќе го однесете вашиот партнер директно во рајот. Нашата секси долна облека кажува повеќе од само “те сакам”.
Ја изразува вашата подготвеност да се чувствувате неверојатно со саканата личност.
Нежен и растеглив материјал (90% полиамид, 10% еластан)

Дополнителни информации

Големина

,