Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет Secred

2,590.00 ден

Корсет

избриши
Број на продукт corsec Категорија

Опис

Заводлив ,сексипилен, шармантен …
Малку е да се опише овој неверојатен корсет во јака црвена боја изработен од сатен кој едноставно мами на прв поглед.
Корсет со вметнати подвезици на долниот дел, збогатен со чипка на градите, длабоко деколте…
Едноставно совршен.
Сетот содржи корсет и танга (85%полиамид и 15% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,