Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Костим 834 Cst-6

2,290.00 ден

Градник, зартер килоти и капа

избриши
Број на продукт 834-6 Категорија

Опис

Време е за зачинети медицински прегледи…
Примамлив костим на непослушна медицинска сестра во светло сина боја.
Вклучува градник со длабоко деколте кој нуди прекрасен изглед на градите со прилагодливи ремени и повеќестепено закопчување.
Дополнителни сатенски украси кои уште повеќе ја загреваат атмосферата. Сетот содржи градник и килоти со подвезици.
Чорапи не се вклучени.
Убава и еластична ткаенина (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,