Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Костим Emergency with stethoscope

2,790.00 ден

Костим, капа, танга и стетоскоп

избриши
Број на продукт emergency Категорија

Опис

Љубов насмевка и многу жешки емоции ке го излечат вашиот партнер.

Неверојатно жежок костим на докторка кој содржи бела кошула со несериозна јака симпатичен украс и интересн натпис Обсесивна итна…
Сетот содржи кошула,килоти, капа, ракавици и вистински стетоскп…слушни го саканото срце како чука.
Еластична и деликатна ткаенина.

Дополнителни информации

Големина

,