Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Костим Schooly

2,900.00 ден

Градник елече, мини здолниште, танга, бели чорапи и 2 тантели за коса.

избриши
Број на продукт schooly Категорија

Опис

Секси костум на лоша ученичка во 5 дела.

Заводливо длабоко деколте и јака во шкотски дезен.

Разиграно прозирно мини здолниште со ремен.
Сетот содржи градник елече, мини здолниште, танга, бели чорапи и 2 тантели за коса.
Мек флексибилен материјал (89% полиестер и 11 % еластин)

Дополнителни информации

Големина

,