Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Наметка 846-pei-1

2,590.00 ден

Наметка и танга

избриши
Број на продукт 846-pei-1 Категорија

Опис

Примамлива црна наметка која ја стимулира вашата имагинација.
Украсена на рабовите со чипка со цветен мотив која доловува сензуален и женствен изглед.
Мазна и нежна на допир.
Сетот содржи наметка и танга во црна боја. (95% полиамид и 5%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,