Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Наметка 861-pei-1

2,590.00 ден

Наметка и танга

избриши
Број на продукт 861-pei-1 Категорија

Опис

Нежен како свила и совршено сјаен дводелен сет од наметка и танга направен само за вас.
Овој неверојатен сет ке ви пружи шарм и задоволство.
Наметка изработена од сатен во пурпурна боја во комбинација со црна чипка.
Мазна и нежна на допир ткаенина (90%полиамид и 10%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,