Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Наметка alluria

2,190.00 ден

Наметка и танга

избриши
Број на продукт alluria Категорија

Опис

Сензуална облека за жена примамлива како тебе…
Само погледнете…оваа наметка ги има сите детали кои совршено би ви одговарале.
Секси наметка во црна боја со кратки ракави декорирана со чипка и сатенска лента на половина.
Мека и еластична ткаенина (94%полиамид и 6%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,