Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Наметка satinia robe

2,890.00 ден

Наметка и танга

избриши
Број на продукт satinia Категорија

Опис

Оваа наметка ке ви пружи љубов, задоволство и радост.
Сјајна наметка во длабока црна боја со три четврта ракави и широк сатенски појас на половина.
Мека и деликатна ткаенина (95%полиамид и 5%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,