Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 810-bab-1

2,190.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт 810-bab-1 Категорија

Опис

Не чекајте повеќе…дозволете си оваа ноќница да ги оствари вашите соништа.
Симпатична црна нокница изработена од елегантна ткаенина со нежна чипка на градите.
Длабоко деколте за совршен изглед на градите.
Убава на допир и еластична ткаенина (85% полиамид и 15% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,