Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 810-bab-2

1,890.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт 810-bab-1-1 Категорија

Опис

Се што ви треба да имате возбудлива секси ноќ е оваа заводлива ноќница.
Бидете подготвени бидејки вечерта ке се претвори во вистинско уживање. Лесна беспрекорна бела ноќница со суптилно прикриени колкови, ремени кои лесно се прилагодуваат и обложена корпа покриена со нежна бела чипка кои даваат посебен акцент на градите.
Нежна на допир и доста еластична ткаенина. (85%полиамид и 15% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,