Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 810-che-1

1,990.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт 810-che-1 Категорија

Опис

Замислете го ова прекрасно црно искушение во свои раце. Секси чипка на задната и предната страна ке ви доловат прекрасен изглед.
Сензуална црна ноќница припиена за вашето тело за совршено истакнати облини со прилагодливи ремени и обложени корпи за нагласени гради.
Во сетот се вклучени и килоти од деликатен мазен материјал. Нежни на допир и еластични (85%полиамид и 15% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,