Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 828-che-1

1,990.00 ден

Ноќница

избриши
Број на продукт 828-che-1 Категорија

Опис

Сјајна ткаенина сензуална чипка и сјајни детали. Прекрасна ноќница изработена од совршено мазна ткаенина во комбинација со елегантна чипка и сјајни детали меѓу градите кои дополнително привлекуваат.
Длабоко примамливо деколте со прерамки вкрстени на задната страна.
Убава нежна ткаенина ( 90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,