Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 837-che-1

2,090.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт 837che-1 Категорија

Опис

Дали знаете дека оваа чудесна ноќница е направена само за вас да ви овозможи совршен изглед и пружи големо задоволство.
Црна нокница изработена од прозирен тул во комбинација со нежна чипка со слободен пад на колковите.
Убава и мека ткаенина (94% полиамид и 6%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,