Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Корсет 837-cor-1

2,090.00 ден

Корсет со зартер и танга

избриши
Број на продукт cor837-cor-1 Категорија

Опис

Нежен материјал, секси дизајн, неверојатно убави детали …и многу прекрасни моменти. Тоа ке ви овозможи овој прекрасен сет од сензуален корсет споен со жабици и танга.
Црн тул украсен со чипка, црн камен меѓу градите и провидни корпи за неверојатно секси изглед.
Удобен за носење со прилагодливи ремени.
Чорапи не се вклучени.
Деликатна и еластична ткаенина. (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,