Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 838-SEG-1

2,190.00 ден

градник танга и зартер

избриши
Број на продукт noc383seg1 Категорија

Опис

Црн градник, жартиер појас и танга. Ленти, тантела и малку сјај ќе направат да изгледате убаво, секси и шармантно.
Додадете ги вашите омилени чорапи и … целиот комплет станува уште попривлечен! А вие? Изгледате уште посекси! Тоа е она за што сонувавте.
Подготвени да го набавите? Само напред!
Мек и еластичен материјал (90%полиамид, 10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,