Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 838-SET-1

2,090.00 ден

градник и танга

избриши
Број на продукт noc383set1 Категорија

Опис

Дали сакате класични комплети? Ќе го обожавате овој! Да, изгледа фантастично. Но, ако го облечете … ќе изгледа апсолутно неверојатно!
Сензуална тантела, секси боја и овие примамливи ленти – вие и вашиот љубовник ќе ги сакате.
Подгответе се за возбудливи ноќи! Или можеби … возбудливи утра? Од вас зависи. Само вклучете ги вашите фантазии..
Мек и еластичен материјал(90%полиамид, 10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,