Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 842-bab-1

2,090.00 ден

Ноќница и килоти

избриши
Број на продукт noc842-bab-1 Категорија

Опис

Чуствувајте се неверојатно со оваа ноќница и покажете го вашиот апсолутно фантастичен изглед.
Шармантна и многу елегантна ноќница во комбинација од црн мазен сатен и пурпурна чипка. Ремени кои лесно се прилагодуваат и корпи со вметнат фишбан за поизразен приказ на градите.
Ноќница врзана со шармантни панделки под градите.
Оди во комбинација со килоти од пурпурна чипка.
Мека и еластична ткаенина (95% полиамид и 5%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,