Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 844-bab-1

1,890.00 ден

Ноќница и Танга

избриши
Број на продукт noc844-bab-1 Категорија

Опис

Сакате ли да бидете убаво искушение вечерва..

Еве со што треба да се обидете. Ставете ја на себе оваа извонредна чипка со секси диви мотиви.

Нека палавата страна на вашата природа ја преземе контролата …нека биде незаборавна ноќ.
Секси ноќница изработена од прозирен тул и сафирна чипка со прилагодливи ремени во комбинација со танга од ист материјал.

Меки триаголни корпи кои совршено ја нагласуваат вашата биста.

Елегантен дизајн од мек и еластичен материјал. (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,