Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 845-bab-5

1,990.00 ден

Ноќница и килоти

избриши
Број на продукт noc845-bab-5 Категорија

Опис

Ке заблескате кога ке ја облечете на себе оваа возбудлив секси ноќница.
Шармантна сјајна нокница во пурпурна боја со прилагодливи прерамки направени за совршено затезање.                  Обложени корпи украсени со црна чипка на рабовите која ги нагласува градите и дава фантастичен изглед на деколте.
Производот вклучува ноќница и танга од неверојатно пријатна суптилно еластична сатенска ткаенина. (95% полиамид и 5% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,